Alışveriş Sepetim
32,184
34,942

Erken Hasat, Natürel Sızma Zeytinyağı, Trilye, 5 Litre

Fiyat:
2.630,00 TL

Erken Hasat döneminde bahçemizden seçilen, gelişimin kusursuz olarak tamamlamış zeytin meyveleri ile yaptığımız sıkımdan elde ettiğimiz zeytinyağımız. Soğuk yemeklerinizde ve salatalarınızda benzersiz bir lezzete ulaşacaksınız. Zeytinyağımızın nefaseti vazgeçilmeziniz olacak. 

Köprübaşının, Kocaçat Mevkiinde dağların birleştiği yerdeyiz. Sadece kendi bahçemizin Trilye ağaçlarından topladığımız en iyi meyveleri, sadece soğuk sıkımla, zeytinyağına dönüştürüyoruz. Bu sayede içeriğinde ki yararlı pek çok bileşiği zeytinyağımızda görebiliyoruz. Her sene zeytin meyvelerimiz, dünya standartlarında aranan tüm kalıntı analizleri, ilgili laboratuarlarca yapılmaktadır. O nedenle de zeytinyağımız da hiçbir pestisit kalıntısına rastlanılmaz.

Erken hasat yağlarımızda 0,2 asit altı, asit oranlarını her sene yakalıyoruz. Kaliteli, bütünlüğü bozulmamış, bekletilmeden sıkıma giren ve hijyen koşullar altında soğuk sıkılan zeytinlerimizden kaliteli zeytinyağı almak birinci hedefimiz. Bu zeytinyağlarımız lezzet ve sağlık açısından tüm istenileni sağlamaktadır.

Zeytinyağımızı paslanmaz çelik tanklarda ve 20 derecenin altında depomuzda tutuyoruz. Butik üretici olarak sizlerden gelen siparişleri, siparişinizle birlikte ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Çiğ tüketim de günün herhangi bir saatinde ama özellikle sabah bir kaşık içmenizi öneririz. Kahvaltılarınızda harika bir tatlandırıcı, eşlikçi olarak kahvaltı sofralarınıza renk katacaktır. Salatalarınıza, soslarınıza, balık, ızgara, soğuk mezelerinizin üzerine lezzet katması için en son Zeytinyağımızla sonlandırabilirsiniz.


Uzun süreli muhafaza istendiğinde, kapağı açılmamış ambalajlarınızı kuru, kokukuz, karanlık ve nispeten serin ortamlarda muhafaza ediniz.

Sağlıkla ve afiyetle tüketin. 

 
Teknik Özellikler
Asit Oranı0,1
Hasat ZamanıEylül
Sıkım YöntemiSoğuk Sıkım
Bölgeİç Ege
Zeytin ÇeşidiTirilye ve Edremit
AromaAğacın vahşiliğini barındıran aroma yoğunluğu
Diğer Özellikler
Stok KoduOOCMBL022324005
MarkaCumbalı
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.